تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
آدرس پارک آبی آکوا مارین استانبول

پارک آبی آکوا مارین نه تنها یکی از بهترین پارک های آبی دنیاست، بلکه بزرگ ترین پارک آبی در بخش اروپایی و دریای مرمره است که در خود امکانات و بازی های به روز و استانداردی را به نمایش گذاشته است.این پارک آبی شلوغ و مجهز در 12 می سال 1999 در منطقه فاتح استانبول احداث شده است و با توجه به امکانات و وضعیت آب و هوا،بهترین زمان رفتن به این مجموعه تفریحی در فصل بهار و تابستان میباشد و جالب است بدانید که پارک آکوا مارین استانبول تا به حال میزبان بیش از 4.5 میلیون گردشگر و بازدیدکننده بوده و یکی از جذاب ترین تفریحات کشور ترکیه محسوب می شود.

آدرس پارک آبی آکوا مارین استانبول آدرس پارک آبی آکوا مارین استانبول

با سفر به استانبول برای انجام تفریحات ،پارک آکوا مارین بهترین گزینه میباشد .وقتی وارد پارک بزرگ و جذاب می شوید، با شمایل عجیب و متفاوت سرسره ها و بازی ها رو به رو خواهید شد که شما را به وجد می آورد. امروزه در این مجموعه مکان هایی از جمله استخر مخصوص المپیک و نیمه المپیک ، اسلایدهای سرگرم کننده با اندازه های مختلف ،رافتینگ ،آبشار مصنوعی و انواع سرسره بچشم میخورد .

تفریح در پارک آبی آکوا مارین استانبول تفریح در پارک آبی آکوا مارین استانبول

پارک آبی آکوا مارین استانبول دارای امکانات بی نظیر و مجهزی ست و متناسب با هر سنینی میباشد از کودکان گرفته تا بزرگسالان.این امکانات شامل :موسیقی زنده ،انیمیشن و خدمات عکاسی ،اتاق پزشکی ،اتاق تعویض لباس ،کمد ،دوش و فروشگاه است و این پارک آبی در بیشترین ایام سال باز میباشد بجز روزهای بارانی و برفی.

پارک آبی آکوا مارین استانبول

مشخصات پارک آبی اکوا مارین استانبول

  • آدرس پارک آبی آکوا مارین : Fatih Mh., Komando Sk. No:4, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey
  • ساعات کار پارک آبی آکوا مارین : از ساعات ۱۰ صبح تا ۶ عصر
  • قیمت بلیط پارک آبی آکوا مارین : برای آقایان ۴۵ لیره ترک ، خانم ها ۳۰ لیره ترک ، کودکان ۱۲-۴ سال ۲۰ لیره ترک و برای کودکان ۴-۰ رایگان

ن : somayeh
ت : 1396/11/7
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)